O nas

     Jesteśmy firmą działającą od 2005 roku na rynku materiałów budowlanych. Z roku na rok coraz bardziej się rozwijamy oferując Państwu coraz większą gamę produktów. Posiadamy dziewięcioletnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. W związku z chęcią rozwoju, podnoszenia standardów obsługi i rozszerzeniem kanałów dystrybucji dla Państwa wygody postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy sygnowany naszym logiem.

     Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu satysfakcji z zakupów. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdą Państwo u nas nie tylko bogatą ofertę produktów w najniższych cenach, lecz także uzyskacie wszystkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania dzięki którym dokonają Państwo w pełni zadowalającego wyboru.

     W naszej ofercie znajdują się materiały budowlanie i wykończeniowe tj. farby, lakiery, tynki, narzędzia ręczne, akcesoria malarskie, tynkarskie, glazurnicze, chemię budowlaną, materiały izolacyjne, systemy kominowe i wiele innych.

    100% satysfakcja Klienta z zakupów, nieustanny rozwój oraz ciągła rozbudowa oferty produktowej to cele przyświecające nam od samego początku działalności. Warto podkreślić, że ich realizacja nie byłaby możliwa bez zgranego, stale powiększającego się zespołu.

 

 

ADAM

kierownik działu sprzedaży internetowej

tel. 512 288 878

 


 

 

PATRYCJA

dział obsługi klienta 

sprzedaż internetowa

    tel. 503 162 272